Oxygeneo

Oxygeneo ile cildinize oksijen ışıltısı, cilt temizliği ve bakımı kendine özen gösteren, kişisel bakımına önem veren her kadın ve erkek için rutin olarak yaptırılan bir işlemdir. Oxygeneo ile temiz bir cilt, güzelliğe giden yoldaki ilk basamak gibidir. Özellikle her gün makyaj yapan bir kadın için her akşam kullandığı yıkama jelinin dışında daha derinden etki edecek, daha efektif bir cilt temizliği sağlayacak profesyonel bir bakım gerekli olmaktadır.

Oxygeneo cilt bakımı 3 temel işlemi aynı anda sunarak cildinize daha pürüzsüz bir doku, daha ışıltılı bir ton ve kusursuz bir görünüm hedefler. Hafif soyma özelliği ile renk eşitsizliğini ve cansız görüntüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Düzenli uygulamada ise alttaki bebeksi cilt ile oksijenden beslenmiş, canlı ve dinamik bir şekilde ortaya çıkar. Oxygeneo cildin dış tabakasını ölü hücrelerden arındırırken, cilde ihtiyacı olan oksijeni de içerden sağlar. Beslenen cilt doğal olarak çok daha sağlıklı ve ışıltılı görünür.

Oxygeneo Nasıl Uygulanır?

Doğal kaplıcaların cilde sağladığı canlandırıcı etkiden ilham alınarak oluşturulan bu sistem üç farklı aşamadan oluşuyor. Özel bir jel ile aktif hale gelen capsugen sayesinde cildin ölü tabakası nazikçe soyuluyor. İşlem sayesinde ortaya çıkan aktif bileşenler ve karbondioksit kabarcıkları cilt yüzeyine yayılıyor. Finalde ise cilt yüzeyindeki oksijen ve faydalı mineralleri cilt altındaki epidermis tabakasına ulaştıran özel bir başlık kullanılıyor. Bu başlığın etkisi işlemi standart cilt bakımlarından çok daha öteye taşıyacak efektif bir görev için tasarlandı. Bariyer görevi gören cilt, normal şartlarda yüzeyel olarak uygulanan hiçbir şeyi alt tabakaya iletmez. Oxygeneo’da ise bu faydalı etkenleri epidermis tabakasına ulaştırarak iyileşmeyi içerden sağlayan çok önemli bir etki var.

Oxygeneo her biri her hasta için özel olarak açılan tek kullanımlık ürünler ile yapılıyor. Böylece hijyen konusunda taviz vermeden kusursuz bir bakım amaçlıyor. İşlem tek başına yapılacağı gibi, farklı estetik uygulamalarla birlikte de uygulanabiliyor.

Merak Edilenler

Merak ettiklerinizi buradan okuyabilir ve aklınıza takılanlar olursa lütfen bizlere sormaktan çekinmeyin.

Neden Biz ?
Güvenli Mi ?
Ne Zaman İyileşirim ?

Aklınıza Mı Takıldı ?

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
TurkeyUSA