MEDİKAL ESTETİK

Son yıllarda güzellik ve estetik konusunda ilginin artmasıyla bu talebe cevap verebilecek çok sayıda teknik, yöntem, merkez ve ürün ortaya çıkmıştır. Bu alanda hizmet veren merkezlerin sayısı her geçen gün artmış ve bu merkezlerde uygulanan işlemler her geçen gün çeşitlilik göstermiştir. Daha iyiye ulaşmak adına her zaman büyük ameliyatlar ve uzun uzadıya iyileşme dönemleri gerekmez. Bazen ufak dokunuşlar ve kısa süreli işlemler de kişiyi bugünkü halinden çok daha ileriye taşıyacak sonuçlara ulaştırabilir. 

Bu alandaki teknolojik ürün ve cihazların artması ile saç ekimi, botoks, dolgu, prp, dermapen gibi işlemler oldukça yaygın bir şekilde uygulanmaya başlanmıştır. Elbette bu çoğalma iyi olduğu kadar bazı karmaşaları da beraberinde getirdi. Uygulamaların kimler tarafından ve hangi ortamlarda yapıldığı kontrol edilemez hale geldi. Böylece hekim uygulamaları olarak tanımlanabilecek pek çok invaziv işlem, yetkisi olmayan kişilerce uygulanır hale geldi, uygulama komplikasyonları ve şikâyetler giderek artmaya başladı.

Medikal estetik işlemlerinde hastalarımıza tavsiyemiz düşük fiyatın cazibesine kapılmadan güvenilir merkez ve hekimleri tercih etmeleri ve yapılacak işlem hakkında mutlaka hekimlerinden detaylı bilgi istemeleridir.

Medikal Estetik alanında uygulamış olduğumuz dermapen, prp, botoks ve dolgu gibi işlemler için aşağıda detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz.

MEDİKAL ESTETİK, MEDİKAL, ESTETİK


Doktorunuza Sorun

Adınız
E-Mail
TelefonDermapen & PRP

  MİKRONEEDLİNG (DERMAPEN) Kimi zaman cildimiz olduğundan daha mat, yorgun, sağlıksız ve cansız görülebilir. Akne izleri ve geçmeyen lekeler oluşabilir. Cildiniz için iyi bir desteğe ve yenilenmeye ihtiyaç duyduğunuzda mikro iğnelerin desteği ile çok başarılı sonuçlar e...

Terleme Tedavisi

Terleme Tedavisi Terleme, vücudun normal ısı düzenlenmesi için gereklidir. Gerek olandan fazla miktardaki terlemeye “hiperhidrozis” denir. Genellikle çocukluk ya da ergenlikte başlayan bir durumdur. En sık avuç içi, ayak tabanı ve koltuk altları etkilenir. Hiperhidrozis kendiliğinden ortaya çıkab...

Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları Daha gergin, daha çarpıcı cilt elde etmek için en kolay ve etkili yöntem dolgu işlemidir. Nerelere dolgu uygulanabilir? Aslında aklımıza gelebilecek her türlü bölgeye. Dudaklar, yanaklar, elmacık kemikleri, alın, burun, çene, boyun, göğüs, kalça, el, v.b. Hyaluronik asit, vücudum...

Oxygeneo

Oxygeneo hakkında merak ettikleriniz bu makalede. Oxygeneo nedir nerede yapılır ve bir çok sorunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

En İyi Botoksu Kim Yapar?

En İyi Botoksu Kim Yapar? Halk arasında Botoks olarak bilinen bu uygulama kısaca; laboratuvar ortamında üretilen bir ilacın kas dokusunda etki oluşturması esasına dayanır. Peki en iyi botoksu kim yapar?

TANITIM FİLMLERİMİZ