Mayıs ayında yabancı hasta yağmuru

Yılın bu zamanları sıklıkla bikini estetiği için başvuran hastaların yoğunlukta olduğu bir aydır. Yaz tatilini daha rajat geçirmek isteyen hastalar Mayıs ayını bir fırsat olarak görür ve yılın son ılık günlerini değerlendirir. Çoğunlukla liposuction, meme estetiği ve jinekomasti yaptığımız bu günlerde bu yıl Mayıs ayı yabancı hastaların tavan yaptığı bir ay oldu. 

Almanya, İngiltere ve İsviçre'den gelen hastalar yaz tatili öncesi yenilenerek ülkelerine döndü. Yabancı hastaların sıklıkla talep ettiği işlemler liposuction ve yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya Poposu oldu. Bu ikiliyi de karın germe işlemi takip etti. 

Yurt dışından gelen hastalar için İstanbul'da 7-8 günlük bir kalış yapmaları, iyileşerek ülkelerine dönmeleri için yeterli. Çoğunlukla son günlerini İstanbul'u gezerek değerlendiren hastalarımıza da elbette iyileşme dönemlerinde İstanbul'un öne çıkan tatlarını denemelerini da tavsiye etmeyi ihmal etmiyoruz. 

Mayıs ayı sağlık turizmi açısından hayli verimli geçti. Güzelleşmek ve hayata daha mutlu ve özgüvenli bir şekilde devam etmek için bizleri seçen tüm hastalarımıza teşekkürler...

Mayıs, ayında, yabancı, hasta, yağmuru


Doktorunuza Sorun

Adınız
E-Mail
Telefon
TANITIM FİLMLERİMİZ