Estetik ameliyatların kalbi İstanbul

Her sene yüzlerce kişi estetik ameliyat olmak için İstanbul’a uçuyor. Bunun nedeni çok açık, İstanbul estetik ameliyatların adeta kalbi gibi bir konumda. İleri cerrahi teknoloji, gelişmiş yöntemler, makul ve ulaşılabilir fiyatlar estetik operasyon talep eden hastalar için İstanbul’u cazibe merkezi haline getiriyor.

 

Şuanda en sık yapılan ameliyatlar hangileri?

Yurt dışından gelen hastalar için ilk üçte liposuction ve kombine olarak brezilya poposu, burun estetiği, ve ardından meme operasyonlarını sayabiliriz. Erkekler de ise burun estetiği ilk sırada. Yurt dışından gelen hastalarımız genelde kombine isteklerle geliyor. Yani aynı anda hem burun, hem karın germe, hem meme toparlama yapılabiliyor. Kombine olunca hastanın hem daha düşük maliyet, daha kısa iyileşme süresi gibi avantajları oluyor.

Yurt dışından gelen hastalar için süreç nasıl işliyor?

Yurt dışı hastalarına detaylı şekilde işlem ve iyileşme dönemi hakkında bilgi verildikten sonra, fotoğraf değerlendirmesi yaparak ön görüşmeyi sağlıyoruz. İstanbul’a geldiklerinde onları havaalanından transfer aracımız karşılıyor ve muayenehanemizde yüz yüze görüşme yapıyoruz. Ameliyatın türüne göre kalış süresi değişiyor. Örneğin burun estetiği yaptığımız bir hastayı 6. Gün kontrolünden sonra yeniden ülkesine yolcu ediyoruz. Hastamız ülkesine döndüğünde de durumunu takip için sürekli kendisiyle irtibat halinde oluyoruz.

Kimler estetik yapmak için başvuruyor?

Bizim çok geniş bir yelpazede hasta profilimiz var. Hastanın aynada gördüğü görüntü neyse o doğrudur. Biz o sevmediği görüntüyü nasıl değiştirebiliriz, bunun iyileşme süreci nasıl olur bunu detaylı şekilde anlatırız. Çok genç hastalar genellikle burun estetiği için başvuruyor. Orta yaş profilinde meme toparlama ve karın germe daha sıklıkta. Ama bu grafik kimi zaman tamamen baş aşağı da olabiliyor. Yaş ne olursa olsun, kişi kendinde değiştirmek isteyeceği şeyler için harekete geçebilir ve zamanı geri almak için estetik cerrahi imkanlardan faydalanabilir.

Estetik, ameliyatların, kalbi, İstanbul


Doktorunuza Sorun

Adınız
E-Mail
Telefon
TANITIM FİLMLERİMİZ