Burun Estetiği Doğallığından Taviz Vermeyen Burunlar

BURUN ESTETİĞİNDE DOĞALLIĞINDAN TAVİZ VERMEYEN BURUNLAR

Her geçen gün değişen güzellik algısı, bugün burun estetiğinde tüm otoriteleri tek bir noktada birleştirdi: “yapılamış gibi duran doğal burunlar” Rhinoplasti’de bugün kullanılan teknik ve yöntemlerle, artık daha iyi nefes alan ve müdahale edildiği anlaşılmayan doğallıkta burunlar tasarlanıyor.

Yüz her zaman bir bütün olarak ele alınır ama bu bütüne en büyük katkısı olan organlardan biri burundur. Gözlerin arasından dudağa doğru düzgünce uzanan bu organ, diğer yüz yapıları ile uyumlu olduğunda her şey bir bütün olarak iyidir. Eğer uyumlu değilse; hiçbir şey iyi değildir. Bugün burun estetiğinde gelinen noktada artık hastaları çok daha az morluk ve daha kısa bir iyileşme dönemi bekliyor. Rinoplasti’de sonuçlar ise eskiye oranla daha farklı. Önceden burun küçültülerek yapılan  burun estetiklerinde şimdi doğallığı ön planda tutuyor ve her zaman “yapılmamış gibi” duran burunlar hedefliyoruz.

Kişiye Özel Tasarlanan Burunlar

Burun estetiğinde önceleri görüşmeye fotoğraflarla gelen hastalar, beğendikleri burnun aynısını yaptırmak istiyordu. Bugün yeni dönem burun estetiklerinde artık yorum, kişiye özel olarak tasarlanıyor. Rinoplasti’de hastanın yeni burun görüntüsüne karar verilirken yüz şekli, kemik yapısı, çene hattı ve karakteristik özellikleri de göz önüne alınıyor. Yapılan her burun bir diğerinden farklı, ve yapıldığı kişinin yüz organları ile uyum içinde tasarlanıyor.

Burun estetiğindeki yeni dönemde hastalarımıza daha iyi nefes alan, daha estetik görünen fakat doğallığından taviz vermeyen burunlar yapıyoruz. 

burun estetiği


Doktorunuza Sorun

Adınız
E-Mail
Telefon
TANITIM FİLMLERİMİZ